Kedves Testvérek!

Január 16-17-én hang-és közvetítéstechnikai felújítás/átépítés lesz a templomban. Ezért elképzelhető, hogy szombaton többször értesítést fognak kapni a feliratkozók arról, hogy gyülekezetünk YouTube csatornáján élő közvetítés indult. Ezek csak próbafelvételek lesznek, szíves megértésüket kérjük, a kellemetlenségekért elnézést kérünk.

Reményeink szerint vasárnaptól (2025. 01. 19.) már jobb minőségű istentiszteleti közvetítéseket láthatnak. A templomi hangosítás jobb, érthetőbb és hangosabb lesz.

Valamint februártól a nagyothalló testvéreink számára egy új vezeték nélküli rendszert építünk ki, mellyel saját maguk tudják szabályozni az istentisztelet hangerejét egy kis eszköz segítségével, melyhez egy fülhallgató is tartozik majd.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük